KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13003351
nr 1300 3351
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Numrerad 78/100, oramat löst blad. Motivet: ca 47x37 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:56:59
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel